marți 17 iulie 2018 4:35 pm
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Acasa / Sport / Fete sexy de la Moscova! S-a încins atmosfera la Campionatul Mondial
Adpres Market

Fete sexy de la Moscova! S-a încins atmosfera la Campionatul Mondial

AdpresFM - Radio Online Stations  

32 de echipe se înfruntă în Rusia pentru titlul de cea mai bună naţională din lume, dar o formaţie a fost deja desemnată drept cea mai frumoasă a Mondialului. 


Echipa cuprinde 11 femei superbe, care au pozat într-o şedinţă foto incendiară pe unul dintre stadioanele din Moscova. 

GRUPA A:

14 iunie, ora 18:00 Rusia – Arabia Saudită (Moscova, Lujniki)
15 iunie, ora 15:00 Egipt – Uruguay (Ekaterinburg)
19 iunie, ora 21:00 Rusia – Egipt (Sankt Petersburg)
20 iunie, ora 18:00 Uruguay – Arabia Saudită (Rostov-pe-Don)
25 iunie, ora 17:00 Uruguay – Rusia (Samara)
25 iunie, ora 17:00 Arabia Saudită – Egipt (Volgograd)

Grupa B:

15 iunie, ora 18:00 Maroc – Iran (Sankt Petersburg)
15 iunie, ora 21:00 Portugalia – Spania (Soci)
20 iunie, ora 15:00 Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki)
20 iunie, ora 21:00 Iran – Spania (Kazan)
25 iunie, ora 21:00 Spania – Maroc (Kalinigrad)
25 iunie, ora 21:00 Iran – Portugalia (Saransk)

Grupa C:

16 iunie, ora 13:00 Franța – Australia (Kazan)
16 iunie, ora 19:00 Peru – Danemarca (Saransk)
21 iunie, ora 15:00 Franța – Peru (Ekaterinburg)
21 iunie, ora 18:00 Danemarca – Australia (Samara)
26 iunie, ora 17:00 Danemarca – Franța (Moscova, Lujniki)
26 iunie, ora 17:00 Australia – Peru (Soci)

Grupa D:
16 iunie, ora 16:00 Argentina – Islanda (Moscova, Spartak)
16 iunie, ora 22:00 Croația – Nigeria (Kalinigrad)
21 iunie, ora 21:00 Argentina – Croația (Novgorod)
22 iunie, ora 18:00 Nigeria – Islanda (Volgograd)
26 iunie, ora 21:00 Islanda – Croația (Rostov)
26 iunie, ora 21:00 Nigeria – Argentina (Sankt Petersburg)

Grupa E:

17 iunie, ora 15:00 Costa Rica – Serbia (Samara)
17 iunie, ora 21:00 Brazilia – Elveția (Rostov)
22 iunie, ora 15:00 Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iunie, ora 21:00 Serbia – Elveția (Kalinigrad)
27 iunie, ora 21:00 Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak)
27 iunie, ora 21:00 Elveția – Costa Rica (Novgorod)

Grupa F:

17 iunie, ora 18:00 Germania – Mexic (Moscova, Lujniki)
18 iunie, ora 15:00 Suedia – Coreea de Sud (Novgorod)
23 iunie, ora 18:00 Germania – Suedia (Soci)
23 iunie, ora 21:00 Coreea de Sud – Mexic (Rostov)
27 iunie, ora 17:00 Mexic – Suedia (Ekaterinburg)
27 iunie, ora 17:00 Coreea de Sud – Germania (Kazan)

Grupa G:

18 iunie, ora 18:00 Belgia – Panama (Soci)
18 iunie, ora 21:00 Tunisia – Anglia (Volgograd)
23 iunie, ora 15:00 Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak)
24 iunie, ora 15:00 Anglia – Panama (Novgorod)
28 iunie, ora 21:00 Anglia – Belgia (Kalinigrad)
28 iunie, ora 21:00 Panama – Tunisia (Saransk)

Grupa H:

19 iunie, ora 15:00 Polonia – Senegal (Moscova, Spartak)
19 iunie, ora 18:00 Columbia – Japonia (Saransk)
24 iunie, ora 18:00 Japonia – Senegal (Ekaterinburg)
24 iunie, ora 21:00 Polonia – Columbia (Kazan)
28 iunie, ora 17:00 Senegal – Columbia (Volgograd)
28 iunie, ora 17:00 Japonia – Polonia (Samara)

Optimile de finală – Campionatul Mondial din Rusia:

30 iunie, ora 16:00 (optimi1) 1C – 2D (Kazan)
30 iunie, ora 20:00 (optimi2) 1A – 2B (Soci)
1 iulie, ora 16:00 (optimi3) 1B – 2A (Moscova, Lujniki)
1 iulie, ora 20:00 (optimi4) 1D – 2C (Nijni Novgorod)
2 iulie, ora 16:00 (optimi5) 1E – 2F (Samara)
2 iulie, ora 20:00 (optimi6) 1G – 2H (Rostov-pe-Don)
3 iulie, ora 16:00 (optimi7) 1F – 2E (Sankt Petersburg)
3 iulie, ora 20:00 (optimi8) 1H – 2G (Moscova, Spartak)

Sferturi de finală – Campionatul Mondial din Rusia:

6 iulie, ora 16:00 (sfertul 1): câștigătoare optimi1 – câștigătoare optimi2 (Nijni Novgorod)
6 iulie, ora 20:00 (sfertul 2): câștigătoare optimi5 – câștigătoare optimi6 (Kazan)
7 iulie, ora 16:00 (sfertul 3): câștigătoare optimi7 – câștigătoare optimi8 (Samara)
7 iulie, ora 20:00 (sfertul 4): câștigătoare optimi3 – câștigătoare optimi4 (Soci)

Semifinale – Campionatul Mondial din Rusia:

10 iulie, ora 20:00 (semifinala 1): câștigătoare sfert 1 – câștigătoare sfert 2 (Sankt Petersburg)
11 iulie, ora 20:00 (semifinala 2): câștigătoare sfert 3 – câștigătoare sfert 4 (Lujniki, Moscova)

Finala mică – Campionatul Mondial din Rusia:

14 iulie, ora 16:00 Învinsele din semifinalele 1 și 2 (Sankt Petersburg)

FINALA MARE – Campionatul Mondial din Rusia:

15 iulie, ora 17:00 Învingătoarele din semifinalele 1 și 2 (Lujniki, Moscova).

Preluare realitatea.net

AdpresFM - Radio Online Stations  

Play TV Online
Adpres Games - Jocuri Anti Stres


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com