luni 24 septembrie 2018 9:34 am
Acasa / Sport / LIVE TEXT / CSM Poli Iasi – FCSB se joaca ACUM! Denis Alibec nu este in lot pentru partida contra moldovenilor lui Stoican
Adpres Market
live-text-iasi-fcsb-300x200

AdpresFM - Radio Online Stations

CSM Poli Iasi o va gazdui vineri, pe FCSB, in cadrul etapei cu numarul 18 a Ligii I. Meciul se va disputa de la ora 20:45, pe Stadionul „Emil Alexandrescu” si va fi transmisa in format LIVE TEXT pe www.SPTFM.ro.

Arbitrul acestei partide va fi Marcel Birsan, iar asistenti, Mircea Orbulet si Valentin Avram.

In tur, cele doua echipe au remizat pe Arena Nationala, scor 1-1, dupa reusitele jucatorilor Platini, in minutul 9, respectiv Gnohere, in minutul 59.

Echipele de start:

Poli Iași: Koselev – Sin, Mihalache, Frăsinescu, Bădic – Cioinac, Qaka – Pedro Amado Mendes, Jo Santos, Panțîru – Cristea (cp)
Rezerve: Kelava, Jagodinis, Platini, Stefanescu, Cisse, Chelaru, Danale
Antrenor: Flavius Stoican

FCSB: Niță – Enache, Planici, Bălașa, Momcilovici – Pintilii, Nedelcu – Teixeira, Budescu, Fl. Tănase (cp) – Gnohere
Rezerve: Vlad, Larie, Morais, Coman, Popescu, D. Benzar, Man
Antrenor: Nicolae Dică

The post LIVE TEXT / CSM Poli Iasi – FCSB se joaca ACUM! Denis Alibec nu este in lot pentru partida contra moldovenilor lui Stoican appeared first on Sport Total FM.